AKCIE A INFO

 

Dostanete CASHBACK WORLD CARD - peniaze späť za každý nákup na 300 000 miestach - Tesco atď.!

 

POZOR !!! ZLATÉ BALÍČKY NA VÝBER !!!

 

KLASIK ZLATÝ BALÍČEK má hodnotu 2.767 € a obsahuje: Zlaté členstvo GOLDEN CLUBU + 3 × BENEFIT CARD EXTRA + 10 CD Anglického jazyka + energetický SCALAR + 6 ročnú reklamu na našom portáli + dovolenku na Tenerifé pre 2+4 osoby + web.

BIZNIS ZLATÝ BALÍČEK sme zvolili preto, aby si člen mohol ihneď zarobiť predajom našich BENEFIT CARD EXTRA, má hodnotu 2.985 € a obsahuje: Zlaté členstvo GOLDEN CLUBU + 10 × BENEFIT CARD EXTRA = 600 € + 6 ročnú reklamu na našom portáli, kde chodí tisíce ľudí denne + dovolenku na Tenerifé pre 2+4osoby + web. 

 

KLASIK TYPÉRSKY BALÍČEK má hodnotu 1.196 € a obsahuje: 2 × BENEFIT CARD EXTRA + 3 CD Anglického jazyka + web + 3 ročnú reklamu + dovolenku na Tenerifé pre 2+4osoby.

 

BIZNIS TYPÉRSKY BALÍČEK má hodnotu 1.325 € a obsahuje: 5 × BENEFIT CARD EXTRA = 300 € + 3 ročnú reklamu + dovolenku na Tenerifé pre 2+4osoby + web.

 

Naše karty sa predávajú dobre, lebo majú fantastické výhody od ubytovania v EU ZADARMO až po tisíce tovarov za VOC a mnohé super zľavy na rôzne služby. Firma získa karty pre svojich zamestnancov a ďalšie si dokupuje už len za 40 €. Ostatní si ich môžu predať a majú okamžitý zisk 600 €. Zároveň máte medziprovíziu od nás 10 € z predaja každej BENEFIT karty od Vašich ľudí, čo po krátkej dobe robí bežne príjem 2.000 až 3.000 € mesačne. Napr.: predáte 10 kariet – zarobili ste 600 € a Tí 10 predajú tiež 10 kariet = 100 kariet je pre Vás 1.000 € zárobok !

 

Provízia za každého zlatého člena je 340 € a medziprovízia z práce Vašich ľudí je 70 €. Môžete robiť nábor pracovníkov do ČR firiem so špeciálnou zmluvou, ktorú viete predložiť aj na úrade práce. Za určité remeslá ako zvárač, sústružník a podobne dostávate za každého 400 €, za pracovníkov v sklade, na linkách a iné 200 € odmenu, čo sú tisíce € príjem. Čerešnička na konci – 40.000 € provízia za každého klienta v projekte SNOV. Franšízy, licencie a finančné projekty za 50.000 € máte zahrnuté už v našom členstve ! Každý zlatý člen môže získať veľmi jednoducho bez práce a nejakého výkonu 2.000.000 € !!! Všetko jasne vysvetlíme a presne preberieme s každým osobne.

Zamyslite sa čo všetko môžete u nás získať !!!

 

S NAŠÍM ČLENSTVOM MÁTE PO CELÝ ROK STÁLE VIANOCE.

 

VŠETKY AKCIE PLATIA DO ODVOLANIA.

 

 

VAŠA BUDÚCNOSŤ ZAČÍNA U NÁS.

Získajte ľahko, jednoducho, bez práce a výkonov celoživotný balík šťastia. COMMERCIAL BUSINESS PACKET obsahuje luxusne zariadený dom s bazénom + zariadený apartmán hocikde na svete + luxusné auto + cestu okolo sveta + 300 000 € na účet. Za jedného získaného klienta dostávate 340 € + za CBP provízie vo výške 40 000 €. Všetko sa dozviete na pohovore. Info e-mail na posielanie si stiahnite TU !

 

AKCIA - VIAC REKLAMY

Pri vstupe 60 € - reklama až na 2 roky.

Pri vstupe 170 € - reklama až na 3 roky.

Pri vstupe 850 € - reklama až na 6 rokov.

 

PRE SPOLUPRACOVNÍKOV GOLDEN CLUBU

     

PRI ZAREGISTROVANÍ 25 NOVÝCH

ZLATÝCH ČLENOV GOLDEN CLUBU

 V PRIEBEHU TROCH MESIACOV

(OBDOBIE I., II., III. a IV. ŠTVRŤROK)

 

DOSTANE SPOLUPRACOVNÍK OKREM PROVÍZIÍ ZADARMO ZNAČKOVÝ NOTEBOOK.

  

PRI SPLNENÍ TOHTO VÝKONU STE ZAROBILI:

8.500 € provízie + medziprovízie + odmeny + NOTEBOOK

 

10.000 € ako DAR !!!

 

Vrcholoví manažéri GOLDEN CLUBU dostávajú 10.000 € ako DAR na štúdium k získaniu titulu MBA, ktorý sa píše za menom. Má však vysokú hodnotu a titul je uznávaný na celom svete skoro viac ako iná Vysoká škola. Je na úrovni akademického titulu, ale s vysokou špecializáciou v rôznych oboroch. Tento titul je veľmi atraktívny a jeho absolventi majú častokrát až 2 × vyšší plat ako ľudia s iným vzdelaním. Získate ho už za 19 mesiacov aj  pri diaľkovom štúdiu v USA, Anglicku, Prahe, Brne, Bratislave, Viedni. Po získaní titulu MBA dostáva každý v našej firme preferované miesto obchodného riaditeľa so stálym platom 2.500 € mesačne okrem provízií na tejto pozícii okolo 10.000 €. Viac o MBA štúdiu TU !

 

Ak nový zlatý člen zaplatí poplatok do 24 hodín od pohovoru získa ihneď
retiazku na krk zo špeciálnej zliatiny 18 - karát zlata vysokej hodnoty.

 

  

 

 

 

 

RÔZNE VSTUPY NA SPOLUPRÁCU

 

KATEGÓRIE

 

ĎALŠIE PONUKY