BIZNIS LEN ZA 10 €

GOLDEN CLUB LAND

Krajina úsmevov, šťastia a blahobytu.

Spoločne ju vybudujeme pre Vás a Vaše deti.

Spoločenstvo čestných a dobrých ľudí.

Pridajte sa k nám, Vaša budúcnosť začína u nás.

 

 

Bezkonkurenčný projekt MLM – sieťový marketing 18 ROKOV NA TRHU so stovkami tovarov, služieb, ubytovaním v EU ZADARMO pre celú rodinu BEZ OBMEDZENIA ! Možnosti dovoleniek aj ALL INCLUSIVE úplne ZADARMO. Zvýšte si príjmy nezávisle na vláde a zamestnávateľov.

 

 

Neustále zisky, aj keď nepracujete i vyplácanie provízií celý život z práce Vašich ľudí bez predaja tovarov, poisťovania a podobne. Systém je dedičný a nemá vo svete MLM konkurenciu. Prichádzajú k nám ľudia z iných MLM a podnikania, lebo pochopili jedinečnosť našej ponuky.

 

Tu potrebujete len 60 € na rozbehnutie Vášho obchodu s vysokým príjmom a tiež zarábať aj z investície. Pritom stačí túto šancu ponúknuť iným. Najmä rodine a všetci zbohatnete. Nevyrovná sa tomu žiaden MLM a iné. Všade sú nejaké vstupy, ale tu z Vášho vstupu máte okamžitý výnos – dovolenky, zľavy, služby a VOC, len používaním kartičky, čo je SUPER. Nepotrebujete tovar, priestory, pokladňu, zamestnancov, inventúry, ani ŽL !!! Staneme sa Vašimi doživotnými poradcami – stále Vám budeme posielať nové SUPER ponuky. Poskytneme aj zárobky na nete bez vstupných poplatkov s príjmom cca 1.000 € a viac mesačne. POZNÁTE NIEČO LEPŠIE ?

 

Kto si zakúpi ZLATÉ ČLENSTVO za 850 € jednorázovo dostáva províziu 340 € za každého klienta ihneď. Zároveň SUPER projekty s vysokým príjmom mesačne bez práce a opakovane na Váš účet !!! Stačí sa zaregistrovať !!! Viac o programe na www.bohatstvo.vezmi.sk

 

POZOR !!! Pre ľudí s malým príjmom je možné vstúpiť len za 10 €. Okamžite získate 1 diel Super Angličtiny za 17 €Transcendenčnej hladine – rýchlo sa pamätá, vyrobená špeciálne pre nás. Zasielame elektronicky, môžete si ju stiahnuť do tabletu, na CD a mať stále pri sebe. Hovorí sa tu i po Slovensky. Dostanete aj zoznam voľných pracovných miest na trvalý alebo brigádnicky pomer v EU.

 

+ BENEFIT KARTA v hodnote 60 € zadarmo pri získaní 5 klientov

+ následné provízie z MLM + naviac odmeny v zlate

 

Zároveň získate nové, veľmi exkluzívne možnosti zárobku na nete.

 

 

CELÉ RODINY SA SKLADAJÚ PO 10 €.

 

Stačí, že jeden účastník zaplatí cez net alebo vklad v banke za všetkých určitú sumu a potom nám doloží mailom zoznam ľudí s mobilom aj e-mailom. Je to výhoda pre jednoduchosť. AKCIE alebo PODIELY Vám ihneď pripíšeme na účet.

 

UVEDOMTE SI, ŽE ZARÁBATE ZA KAŽDÉHO 10 € KLIENTA TISÍCE €, AJ KEĎ TO NIE JE IHNEĎ !!!

 

Vašou aktivitou sa rýchlo dopracujete k tomuto DARU, lebo to je malý vstup a celkovo bezkonkurenčná i veľmi štedrá ponuka. Keby to bolo aj ½ roka stojí to za to. Ďalšiu AKCIU získate znova pri získaní 30 nových členov. Pre rýchle naštartovanie Vášho obchodu prikladáme náš účet, kde môžete ihneď zaplatiť SUMU: 850 €, 170 €, 60 € alebo 10 €, IBAN: SK48 0900 0000 0004 5138 9318, SWIFT/BIC: GIBASKBX, VS: TELEFÓNNE ČÍSLO, Poznámka: MENO. Po nabehnutí platby Vás ihneď zavoláme, aby sme zistili Vašu adresu a iné.

 

Už existujúci členovia sa tiež môžu zapojiť bez platby, aby si rozšírili siete a tiež získali AKCIU!

 

DÔLEŽITÉ - možnosť výmeny Vašich tovarov, reštaurácie, relax. pobytov, masáže, kozmetiky a služieb za naše členstvo vo všetkých vstupoch.

 

Nemusíte nič predávať, len keď chcete. Stačí šíriť našu ponuku z domova bez rôznych školení, výdajov a ďalších povinností. Niektoré školenia, ktoré Vám vraj zmenia život stoja STOVKY – TISÍCE € !TO LEN DRAHÉ REČIČKY a strata času bez konkrétnej zárobkovej ponuky. Napr.: zárobok pre prednášajúcich - www.zazehnisvousilu.cz. U nás je len dôležité informovať čo najviac ľudí.

 

Už nehľadajte iné MLM ponuky, kde Vás ničia nutné vlastné nákupy a každého v sieti.

U nás máte všetko pod jednou strechou a každý si objednáva tovar sám ak chce.

 

Naša klubová kartička s Licenciou je dobrá pre každú firmu aj iný MLM ako super doplnkový BONUS – sociálny program pre zamestnancov, lebo je prenosná. Mala by byť aj v každej rodine, lebo Vám ušetrí STOVKY – TISÍCE € ročne len pri jej predložení u nás, ale aj našich partnerov.

 

Nepotrebujete stovky až tisíce ľudí, aby ste niečo zarobili.

Môžete využívať výhodné nákupy tovarov za VOC, čo sám o sebe je dobrý ZISK !

Máme tovary aj z iných MLM, kde sme nakúpili LICENCIE pre Vás, aby ste mali k nim prístup.

POSTAVTE BUDÚCNOSŤ VAŠIM DEŤOM A CELEJ RODINE.

 

Ušetríte TISÍCE € len na registráciách. Vytvorili sme MLM len s malou jednorázovou investíciou 60 € je dobrým ziskom bez rizika. Provízia za každého klienta je 20 € a z práce Vašich ľudí po 10 € !!! Spolupráca aj bez ŽL. Zarobené peniaze Vám ešte vysoko zhodnotíme s týždenným alebo mesačným vyplácaním bez práce. Napr.: investícia - 100 € = 30 € výnos, 500 € = 200 €, 1.000 € = 400 €, 2.000 = 800 €, 5.000 = 2.000 € ! VÝNOS MESAČNE je SUPER RENTA alebo na pôžičky, hypotéku, leasing, štúdiá i vtedy ak by nastali nejaké nepredvídané okolnosti a dieťa môže doštudovať !!! Investície máme aj v BTC – mena, ktorá neustále stúpa a tým máte ďalší zisk. Vložte každému dieťaťu nejakú čiastku a postarajte sa o ich budúcnosť. Investované peniaze Vám ostanú a môžete ich vybrať kedy chcete !!!

 

Majitelia BENEFIT CARD majú zadarmo reklamu na 2 roky. Zlatý členovia až na 6 rokov ZADARMO, kde chodia naši členovia pravidelne a tisíce iných za mesiac - www.vip.vipreklama.sk

 

ÚSPEŠNÉ TIPOVANIE - čísla, ktoré sú vyberané na základe matematiky, veštca, astrológa, numerológa, štatistiky a kartárky. Stovky výhercov a veľké výhry už skoro 2 roky !!!

 

Dôležitý MLM pre náš život a celej rodiny. U nás rýchlo zarobíte, aby ste sa mohli zapojiť alebo si objednávať aj tieto produktywww.topbiznis.vezmi.sk

 

Rýchlo si zarobíte a zainvestujete na nové auto zadarmo pre každého bez dosahu exekútora.

Postupne Vám umožníme ďalšie projekty aj bez poplatkov s opakovaným príjmom.

Peniaze – provízie zasielame aj šekom.

Našej ponuke sa nevyrovná ziskovo žiadna investícia do zlata alebo diamantov.

Zmrazíte si peniaze a zhodnotenie dnes je mizivé.

U NÁS ZA KRÁTKU CHVÍĽU UŽ NIKDY NEMUSÍTE PRACOVAŤ !!!

 

Niektorí aktívnejší u nás zarobí behom ½ roka cca 1.000 € mesačne a stále viac. Nedávno sme presiahli vyše 170 000 členov klubu. V dnešnej dobe potrebujete aj príjem naviac, lebo môžete prísť hocikedy o prácu a nebudete mať na rôzne výdaje, pôžičky a iné. KATASTROFA je neodvratná.

 

Netrápte sa v zahraničí v podradných prácach za minimálnu mzdu. Nestaňte sa OTROKOM bez rodiny a Vašich detí. Pracujte z domu pri kávičke bez šéfov a denného stresu, niekedy 3 hod. cestovaním i drahých podnájmov. Zabijete si celý život za minimálne zisky s vysokou réžiou. Opatrovať starých ľudí je veľmi stresové a ťažké. Zostarnete s nimi bez radosti zo života. Opatrovať cudzie deti a sami ste skoro dieťa je až trestný čin sám na sebe. Zbierať ovocie a zeleninu na brigádach je strašné otroctvo, ťažká práca, ktorá Vám zoberie často krát zo zdravia a ešte veľké výdaje na cestu i rôzne poplatky za sprostredkovanie.

 

Klasické podnikanie potrebuje veľký kapitál aj z Bánk. Mnohí skrachujú - až 80 % do roka ako hovorí štatistika. Potom Vám exekútor všetko zoberie aj to čo ste kedysi zdedili. S nami nepotrebujete tovar, kancelárie, pokladňu, predajne, pracovníkov, ktorým vyplácate mzdy a žiadne odvody. Nemáte žiadne STRESY, kontroly a inventúry.

 

BEZ INVESTÍCIE SA NEDAJÚ GENEROVAŤ ŽIADNE PRÍJMY, iba ak nejaké klikačky za drobné. Ako ste si predstavovali zarábať podľa Vašich predstáv, keď ste sa zaujímali o spoluprácu ? Ani bez malej investície ?! V prípade logického zdôvodnenia prečo NIE, Vám zašleme 500 € na účet. Tak dobre čítajte !

 

JE TO VAŠA NAJLEPŠIA INVESTÍCIA.

 

 

 

 

RÔZNE VSTUPY NA SPOLUPRÁCU

 

KATEGÓRIE

 

ĎALŠIE PONUKY