GOLDEN CLUB FINANCIAL

GOLDEN CLUB FINANCIAL BANKING - Pre Zlatých členov GOLDEN CLUBU poskytujeme vysoko efektívne zisky v rôznych finančných projektoch, ktoré sa konajú v zahraničných bankách. Klientovi ostanú peniaze na vlastnom účte aj na SLOVENSKU, čo je tá najvyššia garancia ISTOTY. Stačí len aktuálny výpis z banky. Všetky tieto obchody sa robia legálne pod dozorom FEDU. Zúčastniť sa môžu firmy aj osoby. Zdanenie na Slovensku alebo v zahraničí odkiaľ investor pochádza. Prípadne môže Zlatý člen GOLDEN CLUBU doniesť klienta a získa vysoké provízie ako sprostredkovateľ. Bližšie informácie o možnostiach týchto SUPER lukratívnych obchodov i medzinárodného factoringu sa dozviete na pohovore s našimi finančníkmi.

Predáme Vám investičné 24 karátové ZLATO cez Londýnsku Metalovú Burzu podľa práve aktuálnej ceny, ale o 10 % lacnejšie ! Prvý nákup musí byť minimálne 200 kg. Potom Vám vieme dodať 300 kg mesačne. Na všetko máme zmluvy a certifikáty. Zlaté šperky až o 70 % lacnejšie aj s briliantmi v cene z USA. Veľký výber. Provízie Vám môžeme vyplácať aj vo forme tehličiek zo 14 alebo 24 karátového zlata za bezkonkurenčné ceny už od 1 gr, čo je Vašim ďalším ziskom.

Ľahká Arabská ropa, Ruská ropa, diesel D1, diesel D2, benzín, státisíce MT mesačne na CIF, FOB a DAF podľa potreby s prepravou cez potrubie alebo loďami na rôznych svetových termináloch. Mazut, kerosin, zemný plyn, miliardy kubíkov plynovodom. Všetko je zo silných nadnárodných a štátnych spoločností z Východného bloku, sledované vládami týchto zemí požadujúce následné povolenia s lokalizačným kódom na obchodovanie pre tieto komodity a LOI. Dodávky sú z voľných rezerv k dodaniu behom mesiaca.

Cukor, pšenica, kukurica, bavlna, káva, močovina, katódová meď, stavebná oceľ atď. Naši obchodní riaditelia Vám predložia rôzne horúce ponuky, ako aj podpísané kontrakty s veľmi výhodným diskontom meniacim sa podľa okolností svetového trhu.

Spolupracovníci majú možnosť sprostredkovať obchod týchto komodít za veľmi dobré provízie pri jednorázovej odmene alebo mesačných provízií, podľa dodávok aj na niekoľko rokov.

CAPITAL INVEST CONSULTING - z našej vlastnej vývojovej kancelárie pre strojárske výrobky a technológiu bol vyvinutý veľmi účinný prenosný univerzálny 4 - valcový kompresor pre strojárske, stavebné, poľnohospodárske a iné použitie. Má vysokú účinnosť a polovičnú spotrebu energie. Konštrukcia je jednoduchá už z existujúcich komponentov. Preto je jeho výroba nízko nákladová a rýchla. Ponúkame kooperáciu i malým firmám na výrobu tohto atraktívneho a potrebného výrobku.

Ďalší veľmi zaujímavý výrobok je elektrická - kyslíkovo - vodíková zváračka, ktorá je tiež prenosná a má veľké všestranné využitie. Funguje aj na bežný propán bután.

 

Oba prototypy s vyskúšaním a zmeraním Vám poskytneme. Prípadne odpredáme priemyselné práva i celú technickú výrobnú dokumentáciu. Podľa doterajšieho prieskumu obidvoch výrobkov je veľký ohlas aj od remeselníkov na predvádzacích dňoch. Výrobky sú patentované v SR.

 

 

 

 

RÔZNE VSTUPY NA SPOLUPRÁCU

 

KATEGÓRIE

 

ĎALŠIE PONUKY