GOLDEN CLUB LAND

GOLGOLDEN CLUB LAND = nová krajina – spoločnosť, kde sa inak nakupuje, zarába a žije.

Krásne Slovensko známe ako malá - veľká krajina v srdci EU plná medu, mlieka, úžasného piva a prekrásnych žien. Hojnosť jedla a všetko pre krásny i šťastný pobyt pre turistov z celého sveta. Hrady, zámky, termálne pramene, Slovenské termálne liečivé more a Vysoké Tatry so zábavnými parkmi aj skvelými lyžiarskymi možnosťami sú jedinečným pobytom v tejto bezpečnej krajine.

GOLDEN CLUB pozýva všetkých ľudí zo Slovenska aj z celého sveta na bezplatné ubytovanie v hoteloch a penziónoch po celom Slovensku. Ubytovanie ZADARMO pre celú rodinu na neobmedzený čas určite každého poteší ako aj veľmi prístupné ceny za služby a tovar.

Na Slovensku nájdete druhý domov s celoživotnými Benefitmi z nášho klubu. Okrem nákupov za VOC v našom e - shope a u našich obchodných partnerov mnoho služieb za veľké zľavy. Zároveň požičanie automobilu, obytného auta - caravanu, prívesu, prívesného vozíka až na 7 dní zadarmo, aby ste si mohli užiť pohodu a krásu našej krajiny na okružných poznávacích cestách. Celoživotné ubytovanie v EU ZADARMO za taký malý poplatok je určite výhodnejšie ako 70 – 100.000 € za apartmán vo Vysokých Tatrách alebo niekde inde, kde platíte ešte za kosenie, údržbu, technické a administratívne služby. Naša ponuka je vysoko atraktívna aj kvôli možnosti stálej zmeny ubytovania až na 10.000 miestach v EU ZADARMO alebo len za 50 centov na deň. Zároveň až 80 % zľavy na ubytovanie v luxusných hoteloch aj s plnou penziou.

Máme vlastný apartmán v ORLANDE NA FLORIDE blízko DISNEY WORLDU, kde nič neplatíte za ubytovanie až 7 dní pre 6 osôb. Vybavíme Vám zároveň príležitostnú prácu v tomto zábavnom parku až na 1/2 roka a bývať môžete v našom apartmáne za malý mesačný poplatok. Presne takýto apartmán sa v našom komplexe prenajíma za 2.000 USD mesačne.

GOLDEN CLUB zakúpil ďalší apartmán v známom turistickom mestečku KESWICK neďaleko mesta Manchester. Kamenné mestečko medzi horami, obklopené panenskou prírodou a šiestimi jazerami je veľmi navštevované počas celého roka. Možnosti turistiky, rybárčenia, mnoho vyžitia a atrakcií až po múzeum BONDA, automobilových veteránov ako aj zaujímavé krásy prírody. Delegátka k dispozícii, ktorá sa o Vás postará - www.keswick.org. Pre Zlatých členov je 7 dní ubytovanie ZADARMO a dobrými zľavami na stravovanie až po rôzne služby. Možnosť predĺženia pobytu s denným poplatkom. Nástup možný bez povinnosti stravovania.

 

 

 

 

RÔZNE VSTUPY NA SPOLUPRÁCU

 

KATEGÓRIE

 

ĎALŠIE PONUKY