GOLDEN CLUB MEDICAL

Pre členov GOLDEN CLUBU možnosť vyšetrenia v našom GOLDEN CLUB MEDICAL CENTRE. S najnovšími prístrojmi zistíme začiatok rôznych skrytých chorôb + SUPER účinné prírodné produkty s až 50 % zľavou. Chodia k nám členovia i zo zahraničia, lebo doma ich vyšetrenia a liečba vyjde veľmi draho.

Táto kombinácia s turistikou a neobmedzeným ubytovaním na Slovensku ZADARMO je bezkonkurenčnou službou. Tak isto ako aj naše bankové privátne služby, ktoré sú svetovým unikátom, bezkonkurenčnými výnosmi a investičnými projektmi. Všetko je legálne aj pre klientov z celého sveta a počas pobytu sú informovaní o týchto projektoch. Vaša cesta k nám sa Vám určite vyplatí a stanete sa častými návštevníkmi Slovenska.

Pre ČLENOV GOLDEN CLUBU máme špeciálne vyšetrenie najnovším prístrojom BEZ KVAPKY KRVI, ktoré Vám za pár minút zistí funkčnosť všetkých Vašich orgánov, ciev a ich priechodnosť až po onkologické zmeny už v rannom štádiu. Zachránime Vás pred infarktom, mŕtvicou a inými vážnymi chorobami. Zároveň stanovíme efektívnu liečbu. Takéto zdravotné vyšetrenie stojí  60 EUR na osobu, ale pre členov klubu máme SUPER CENU len za 15 EUR a druhý partner, rodina alebo kolega z firmy ZADARMO !

Naše zdravotné štáby vycestujú aj za Vami do firiem po celom Slovensku za túto členskú cenu i každý rok alebo podľa potreby ! Dajte na prevenciu a dostanete vyšetrenie ako u žiadneho lekára so stovkou výsledkov na papieri. Každá dobrá firma investuje do svojich zamestnancov a často im zachráni aj život. Investované peniaze môžete odpísať alebo máte pre to vytvorený fond. Vysoká úspora nákladov = 30 vyšetrených klientov po 60 € = 1.800 €. Členská cena 15 € = 45 € rozdiel × 30  = 1.350 € + 30 klientov ZADARMO × 60 € = 1.800 € + 1.350 € = spolu 3.150 € CELKOVÁ ÚSPORA KAŽDÝ ROK A K TOMU SOCIÁLNY PROGRAM !!!

TÚTO SUPER MOŽNOSŤ MALÉHO POPLATKU DÁVAME PRE VŠETKÝCH ČLENOV. TOTO ROZHODNUTIE JE SPRÍSTUPNIŤ KAŽDÉMU DÔLEŽITÉ VYŠETRENIE A ZRIECŤ SA VYŠŠIEHO ZISKU V PROSPECH KAŽDÉHO KOMU NIE JE ĽAHOSTAJNÉ ZDRAVIE A ŽIVOT !

Máme pobočky aj v rôznych mestách, ktoré sa stále rozširujú. Stačí tam predložiť našu klubovú kartu. Informácie v našej centrále.

 

 

 

 

RÔZNE VSTUPY NA SPOLUPRÁCU

 

KATEGÓRIE

 

ĎALŠIE PONUKY