LAMININE


Žijeme v dobe techniky a rýchleho rozvoja vedy, ale aj viac chorôb. Tento najnovší zázrak spojenia bol vytvorený na liečbu rôznych chorôb s veľkým účinkom. Celý medicínsky svet ako aj vedecká obec i bežní ľudia sú ohúrení úžasnými účinkami. Náš produkt by nemal chýbať v žiadnom zdravotnom centre, ani u lekárov, masérov, liečiteľov ako niečo naviac pre záchranu pacienta alebo klienta. Pozrite si VIDEO o skvelých účinkoch.

 

 

 

Podnikatelia zabúdajú často na svoje zdravie a potom si neužijú plody svojej práce. Nerobia žiadnu prevenciu a potom zomierajú o 20 – 30 rokov skôr !!! Pritom by stačili 1-2 tobolky denne. Náš organizmus už nezvláda dennú otravu potravinami a prostredím. Dnešné ovocie a zelenina má až 70 % menej vitamínov a minerálov. Preto Vám nestačia všelijaké džúsy ani cez mixér. Potrebujete kvalitné produkty na vedeckom základe.

 

Výrobky si môžete objednať u nás 1 ks - 30 tabliet za 45 €.

 

Najlepšie sa je zaregistrovať, aby ste mali výrobok za 35 € i možnosť spolupracovať, šíriť túto dobrú zvesť medzi ľudí a aj pekne zarobiť. Budete mať svetovú firmu, lebo registrovať môžete na celom svete a každý má automaticky svoju web stránku. Registračný balíček ACTIVATION PACK stojí 86.85 € = 104.37 € s DPH, kde sú 3 krabičky LAMININE aj s dopravou kuriérom. Tovar bežne dôjde o 3 dni. Platba celkom jednoducho Vašou alebo inou bankovou kartou. PRI REGISTRÁCII ÚDAJE PÍŠTE BEZ DIAKRITIKY A MOBIL so začiatkom 421..., bez núl aj bez znamienka + !!!

 

Registračný link: https://medical.mylifepharm.com/join/index.html

 

Návod na registráciu si pozrite TU ! Malá prezentácia TU !

 

Informácie pred doporučením TU ! Informácie o dávkovaní TU !

 

Pre spolupracovníkov nákup produktov za VOC.

 

 

 

Pre obchodníkov: pozrite si video o marketingu TU ! 

 

 

 

 

RÔZNE VSTUPY NA SPOLUPRÁCU

 

KATEGÓRIE

 

ĎALŠIE PONUKY