O NÁS

Vážení hostia,

naša Americko – Slovenská spoločnosť je už 25 rokov úspešne na Slovenskom trhu. 

Sídlo: Pražská 4 / 216, 040 11 Košice, SLOVAKIA. (IČO: 41552857).

GOLDEN CLUB úspešne funguje od roku 2000 a má TISÍCE spokojných členov a klientov.

Máme široké portfólio podnikania v oblasti bankovníctva, úverov, burzy, zhodnocovania financií, cenných papierov, poisťovníctva, marketingu, právnych služieb, obchodného, finančného poradenstva, realít, hotelierstva, cestovného ruchu a služieb, sociálneho fondu i množstvo iných aktivít. Sme tiež akcionármi rôznych slovenských a svetových spoločností. Vlastníme niekoľko desiatok licencií a exkluzívnych zmlúv pre Slovenský, Európsky, Americký, Arabský trh. Len na Slovensku obchodujeme s približne 1.000 firmami. Vo svete ICH JE OKOLO 80 a stále sa rozširujeme. HĽADÁME STÁLE NOVÉ PRODUKTY, TECHNOLÓGIU, SLUŽBY A TECHNIKU. VŠETKY LICENCIE MÁTE K DISPOZÍCII OD NÁS ZADARMO. ICH CELKOVÁ HODNOTA JE OKOLO 100 000 €.

Spoločnosť je aj súčasťou medzinárodných organizácií, ktorých primárnym cieľom je podeliť sa aj so svojimi ziskami s každým našim klientom zo všetkých oblastí života a rôznych kútov sveta. SNAŽÍME SA VÁM POMÁHAŤ UŽ OD DETSTVA. Staňte sa členom GOLDEN CLUBU, ktorý bol založený v roku 2000, aby ľudia mohli žiť v novom tisícročí v spoločnosti, kde nie je bieda a strádanie.

Umožníme Vám finančnú nezávislosť, kariéru a bohatstvo čo pre mnohých z nás sa stáva tento cieľ rýchlo dosiahnuteľnou realitou, overenou už niekoľko desiatok rokov.

VYUŽITE TÚTO ŠANCU. ŽIVOT JE PRÍLIŠ KRÁTKY, ABY SME HO PREMRHALI NEČINNOSŤOU A V BIEDE. NAŠOU SNAHOU JE ČO NAJVIAC VYMIETIŤ CHUDOBU NA SLOVENSKU.

GOLDEN CLUB je unikátny v tom, že združuje najlepšie finančné svetové programy ako aj najkvalitnejšie produkty v rôznych oblastiach medicíny, technológie, techniky a služieb.  AK BY TO TAK NEBOLO, NEBOLI BY SME TU UŽ 25 ROKOV !!!

Ponúkame Vám tento jedinečný a nevyčerpateľný ZLATÝ KAPITÁL - MLM ako jediný na svete, ktorý využíva už TISÍCE ľudí na Slovensku, milióny spolupracovníkov a klientov vo svete.

Naša spoločnosť spadá do konzorcia 38 slovenských, zahraničných finančných spoločností a súkromných solventných investorov. Akcie týchto spoločností sú najpredávanejšie na svete. CHCETE BYŤ ICH SÚČASŤOU A PRACOVAŤ S NAMI ?

Vzhľadom na to, že vedenie spoločnosti má silné sociálne cítenie, vymedzila až 5 % zo zisku ročne pre občanov tohto štátu ako výpomoc v krízových situáciách. Niekoľko rokov som v mojich predajniach v KOŠICIACH rozdával bezdomovcom, chudobným ľuďom zadarmo chlieb a pečivo. Poskytoval malé pôžičky priamo z pokladne na bežné - kritické potreby ľudí.

Poskytli sme množstvo bezúročných pôžičiek v hotovosti, ktoré sme väčšinou odpustili (zoznam našich dlžníkov a podvodníkov k nahliadnutiu v kancelárii). Behom jedného roka sme rozdali okolo 5.000.000,-Sk v hotovosti občanom v ťažkých situáciách na vyriešenie mnohých problémov, ako sú zdravotné, finančné, študijné, pracovné, existenčné a rôzne ďalšie, ktoré sme riešili rýchlo aj za pomoci našich odborníkov. Neboli to len ľudia v krajnej núdzi, ale aj tí, ktorí mali problémy v bytovej otázke a iné.

Tisíce ľudí dostalo za jednu kupónovú knižku o niekoľko mesiacov výnosy až 151.461,-Sk z prvej kupónovej privatizácie. V druhej vlne za dlhopisy sme behom 10 minút vyplatili v 72 kanceláriách na Slovensku 12.000,-Sk v hotovosti a Bonus 5.000,-Sk na nákup tovaru formou zliav v našich obchodoch. V iných spoločnostiach klienti nedostali peniaze dodnes a majú mnoho súdnych sporov.

Žiadosti, prosby o výpomoc od občanov bol taký veľký, že spoločnosť vytvorila silný sociálny fond - GOLDEN CLUB za pomoci niekoľko stoviek ďalších firiem, ktoré sa rozhodli prispieť zo svojho zisku každému, kto využije ich služby alebo tovar, až do výšky 50 %. Je to veľká výpomoc pre každú rodinu. Týmto spôsobom dokázala spoločnosť odolať enormnému tlaku ľudí o rôzne príspevky. Teraz do fondu prispievajú všetci, ktorí chcú čerpať tieto výhody a zároveň za prácu dostávajú až 90 % zo zisku v GOLDEN CLUBE. Odmeny sú prerozdeľované cez MLM systém, ktorý je chránený zákonom. Len 10 % zostáva pre klub na jeho réžiu a funkčnosť. Týmto spôsobom zbohatlo veľa úspešných ľudí na svete. Amway, Herbalife, Mary Key, Neways, Oriflame, Fin Club, Dr. Nona, poisťovne, maklérske spoločnosti a iné použili tento najprogresívnejší systém k bohatstvu. Najdokonalejší spôsob ako zbohatnúť bez rizika a stresov.

 Náš klub sa zaradil medzi exkluzívne kluby s najvyšším ocenením v EU.  Jeho všestranné pôsobenie zasahuje hlboko do nášho bytia. Sme jedna veľká rodina, ktorá Vás neopustí a stále pomôže v rôznych situáciách celej vašej rodine. SME STÁLE S VAMI. VIAŽU NÁS SILNÉ PUTÁ. Aj ľudia skeptickí sa k nám po čase pridali a dnes ľutujú, že to neurobili skôr ako ich priatelia. Sme spoločenstvo, ktoré žije svojim životom, ako štát v štáte. Bez finančných problémov, ale pri dodržiavaní zákonov našej republiky. Stále sa generujúce príjmy pre Vás !!!

Demokraciu sme si vybojovali. Štát nám dal zákony. Nemôže však dostatočne pomôcť každému. NATOEU nás stoja veľké peniaze, čo bolo nutné z rôznych dôvodov. Experti odhadujú až 20 rokov, kým náš občan pocíti vážne zmeny v našom štáte. Chcete tak dlho čakať? Alebo budete strádať! Chcete od nás 17.000 € (512.142,-Sk*) auto za 3.300 € (99.415,80,-Sk*) alebo dom v hodnote 100.000 € (3.012.600,-Sk*) za 8.000 € (241.008,-Sk*)? Zvyšnú sumu doplatíme členom klubu zadarmo, ktorú nikdy netreba vrátiť, lebo ju čerpajú z finančného ZDROJA USA. Okrem toho spolupracovníci nášho klubu zarábajú už v prvom mesiaci niekoľko desiatok tisíc jednoduchým spôsobom, že tieto výhody ponúknu inému a môžu svoj život zmeniť ihneď. Z dobrého príjmu si môže prenajať byt, auto a už sa im žije úplne inak. Nebývať v jednom byte až tri generácie a  prežívať každodenné stresy. Po čase môžu mať vlastný dom. Automobil u nás tiež nie je problém, lebo ho dostanete len za 3.300 € (99.415,80,-Sk*) a potom každý piaty rok nové auto zadarmo. Zároveň Vám poskytneme auto zadarmo podľa potreby, prípadne aj s vodičom. Je tu mnoho ďalších služieb, ktoré sú len pre členov nášho klubu. TIETO SLUŽBY SÚ PRE CELÚ VAŠU RODINU ZADARMO, STÁLE K DISPOZÍCII. Je len na Vás ako sa rozhodnete.

   

Okrem Zlatého členstva GOLDEN CLUBU dostávate + 3 BENEFIT karty + dovolenku na Tenerifé pre 2+4 osoby + 10 CD Anglického jazyka + energetický SCALAR + 6 ročnú reklamu na našom portáli + puncovaný šperk v zlatom prevedení pre pánov alebo dámy vysokej hodnoty pri vstupe do 24 hod. + web = celková hodnota minimálne 2.850 € + možnosť spolupráce - ihneď 340 € provízia na Váš účet.

 

Každý získa dovolenku na Tenerifé - 7 dní s polpenziou zadarmo pre dve osoby + pre 4 ubytovanie zadarmo. Spiatočnú letenku Vám vybavíme za cca 250 €, NIE ZA 500 € ako inde. Tento pobyt je možný čerpať hocikedy. Luxusné ubytovanie v apartmánoch s kuchynkou. Lacná strava, ovocie a služby, kde nie je DPH ! Ceny v eurách a všade platby i kartou. Užívajte si leto aj v zime za cenu len letenky. Viac o Tenerifé

 

Ideálna dovolenka v LAS AMERICAS - raji na zemi.

 

AK NÁM NIEKTO LOGICKY ODPOVIE

PREČO NECHCE TENTO BIZNIS ZAŠLEME MU IHNEĎ NA ÚČET

 

Človek je najväčším priateľom i nepriateľom seba a svojej rodiny. Pre jeho lenivosť, neochotu a závisť sa stáva jeho život utrpením, nie Božím požehnaním. Ľudská hlúposť je nekonečná, nielen vesmír, ale ten sa stále mení. Len človek hlúpy a lenivý ostane chudobný celý život. Okolo seba vidíme množstvo úspešných, bohatých a známych ľudí. Oni to chceli, museli pre to veľa urobiť. Aj invalidi sú olympijskí víťazi !!! U nás i ľudia pripútaní na vozík sú bohatí a úspešní, pracujeme v kolektíve. Stačí len telefonicky poslať ľudí na prednášky, povedať im Vašu webovovú stránku alebo inzerovať túto možnosť cez médiá a rozdaných lístkov do schránok, pod stierače áut a podobne. Následne zavoláte známym či majú záujem stať sa našim klientom alebo aj spolupracovníkom. Potom po zaplatení, Vám zašleme na účet ihneď alebo behom 48 hodín Vašu províziu. Každý člen získa svoje členstvo poštou. Medziprovízie vyplácame 15. v mesiaci. Nikto sa nemusí pohnúť z domu. Všetko môžete riadiť jednoducho, rýchlo a ľahko cez internet alebo telefonicky. Nemusíte za nikým chodiť a prácu vykonávate v pohodlí domova. Nestrácajte čas s veľkým vysvetľovaním. Stačí povedať:  Mám super biznis. Pozri si stránku. Ak Vám dá záporné stanovisko, zistite dôvody. Nikto nebude vedieť povedať prečo ! Preto je náš program taký dokonalý. Jedine, že nemá na vstup. Môže však zaplatiť nižší vstup 170 €. Začne už pracovať a využívať služby. Je to tak jednoduché a účinné pri získavaní nových členov. Tu máme všetko pre krásny a spokojný život.

PONÚKNITE TO PRIATEĽOM, KTORÍ NECHCÚ OSTAŤ CHUDOBNÍ.

U nás nezáleží na vzdelaní, veku, pohlaví, ani strane, kde sa platia rôzne poplatky a je množstvo povinností. V našom klube dôchodcovia zarábajú viac ako prezident. Tento plat dostávajú aj vaši dedičia a nikto nerozhoduje za Vás. Možnosť spolupráce aj bez živnostenského listu, ktorý si však pri veľkých zárobkoch odporúčame zaregistrovať. Je to  výhodou na rôzne odpisy réžie. Môžete  začať spolupracovať aj na DIČ.

Vy sami rozhodnete ako to bude s vaším životom. Vaše karty sú rozdané. Len Vy viete, ako ste doteraz s nimi hrali. S nami sú úspešní všetci, pri veľkej podpore spoločnosti a jej manažérov. Neprajníci, hlúpi ľudia Vás však budú odhovárať a tešiť sa z toho.

U nás sú všetci VYVOLENÍ. Prežite svoj život v bohatstve, zdraví a šťastí. Pomáhajte iným, aj Vám bude dopriate. Najprv musím niečo dať, aby som mohol zobrať. To je zákon existencie. Budeme Vám pri tom stále pomáhať a viesť krok po kroku ako dieťa k vášmu úspechu. Aj smädný pútnik musí urobiť prvý krok v púšti, aby sa mohol napiť v oáze. Inak by zahynul hladom a smädom. Život bez peňazí je ako otroctvo a púšť. Bez životodárneho prameňa a krásnej zelene. Žijeme v krásnej a dobrej krajine, až na malé výnimky. Do zahraničia choďme oddychovať a nie ťažko pracovať, kde platíte drahé prenájmy, stravu a služby. Zbohatnite doma !!! Človek sa nenarodil ako otrok. To je dávno za nami. Otrokom sa postupne stáva u svojich zamestnávateľov a v rodine. Nesmiete to dopustiť. Vyberte si slobodu !!!

 Máme najdokonalejší desiatkami rokov overený systém ako zbohatnúť bez rizika. Opýtajte sa prednášajúcich na všetko, čomu ste neporozumeli, aj telefonicky a nie susedov, ktorí Vám super poradia, lebo Vám nedoprajú bohatstvo a úspech

 

VAŠE VÍŤAZSTVO ZAČÍNA U NÁS.

 

STAŇTE SA VYVOLENÍ.

 

ČLENSTVO GOLDEN CLUBU VÁS BUDE SPREVÁDZAŤ A POMÁHAŤ AKO VÁŠ PRIATEĽ

OD NARODENIA  -  PO CELÝ ŽIVOT.

  

Od 1.4.2010 až 700 € (predtým 664 €) ZADARMO !

  

               

 

  GOLDEN CLUB PRISPEJE KAŽDÉMU AKTÍVNEMU ZLATÉMU ČLENOVI GOLDEN CLUBU SUMOU 350 € (10.544,-Sk*) V HOTOVOSTI NA SVADBU
( platí pre rodiča alebo pre jeho syna či dcéru )

+ limuzína Lincoln, svadobné šaty, hudobná skupina, snubné prstene, slávnostný účes 

i nalíčenie - to všetko so zľavou až 30 % a detská výbavička za veľkoobchodné ceny.

 + ĎALŠÍCH 350 €  (10.544,-Sk*)  PRÍSPEVOK PRI NARODENÍ 1. DIEŤAŤA.

NA ČO EŠTE ČAKÁTE ?

 

Je to najlepší sociálny program pre každú rodinu, či jedinca

s veľkými úsporami a kvalitnými odbornými službami.

Myslite na svoju ekonomiku a príjmy.

 

GOLDEN CLUB = 100 % ZISK A ÚSPEŠNOSŤ

 

NÁŠ KLUB JE MERCEDES MEDZI KLUBMI.

MOTTO:  

„ Môžete mať čo chcete, namiesto toho, aby ste museli chcieť, čo máte. “

„ Nikto nie je zbytočný, ak pomáha ostatným uľahčiť bremeno tohto sveta. “

„ Energia našej túžby po víťazstve je silnejšia, ako všetka energia vesmíru. “

 

NIKDY SA NEVZDÁVAJTE !!!

 

TÚTO PONUKU MÔŽETE ZASIELAŤ CEZ INTERNET VAŠIM PRIATEĽOM.

NIE SÚ NUTNÉ PREZENTÁCIE, LEBO WEB STRÁNKA

JE SPRACOVANÁ NA JEDNODUCHÉ A DOBRÉ POCHOPENIE.

 

  

 

NOVÝ ZLATÝ ČLEN PRI REGISTRÁCII DO 24 HODÍN OD POHOVORU DOSTANE TENTO JEDINEČNÝ ŠPERK, TECHNOLÓGIA SUBAGE, ŠPECIÁLNA ZLIATINA 18 – KARÁT. ZLATA VYSOKEJ HODNOTY.

 

 

 

 

RÔZNE VSTUPY NA SPOLUPRÁCU

 

KATEGÓRIE

 

ĎALŠIE PONUKY