PHYTOCHI

ELIXÍR ŽIVOTA PRE VAŠE DOKONALÉ ZDRAVIE A DLHOVEKOSŤ

 

 

PhytoChi je vyvážená, čisto prírodná zmes 16–tich pravých bylín z dielne Dr. Alberta Y Leunga. PhytoChi je určené všetkým vekovým kategóriám. Lekár i výrobca doporučujú užívať PhytoChi po dobu minimálne 3 mesiacov. Veľmi účinne pomáha pri liečba aj veľmi ťažkých chorôb.

 

Je to zázrak prírody a ELIXÍR života.

 

PhytoChi vychádza z princípov tradičnej čínskej medicíny (JING a JANG) a obsahuje EŠTE 8 kľúčových bylín tradičnej čínskej medicíny (fytoterapie). PhytoChi je z našich dostupných informácií prvá bylinná zmes na svete, ktorá má v každej fľaši identické zloženie aj do obsahu i objemu. Firma vytvorila špeciálny prístroj a technológiu na presné zmeranie komponentov v produkte, čo je jedinečný prístup - dôvere k výrobkom a dôkaz pre každého. Nezavádza ako mnoho iných spoločností, ktoré deklarujú svoje zloženie na etikete, ale skutočnosť je úplne iná.

 

S využitím technológie Phyto-True™ sa používajú do výroby štandardy čínskych bylín nazvané PTRM™. Výroba PhytoChi v sebe skĺbuje tradičnú čínsku múdrosť s modernou vedecky podloženou technológiou Phyto-True™.

 

Predĺžte si svoju mladosť a zdravie s týmto produktom, ktorý sa líši od všetkých iných prístupných bylinných nápojov na našom trhu. Je veľmi účinný aj na prevenciu a choroby, kde je už veľmi vážny zdravotný problém. Okrem antioxidantov a iných dôležitých prvkov vyrovnáva aj JING – JANG jeho zložením liečivých bylín.

 

Voľba jednotlivých bylín nie je náhodná, ale vychádza z mnohoročného výskumu, bohatých tradičných znalostí a skúseností, ktoré autor Dr. Leung získal počas svojho života. Každá bylina v tomto prípravku má svoje nezameniteľné miesto a funkciu. Autor dokázal zvýrazniť blahodarné účinky bylín na náš organizmus a na druhej strane celkom odstránil vedľajšie i nežiaduce účinky, ktoré má takmer každá bylina užívaná samostatne. Výsledok je lepší ako len súčet účinkov jednotlivých bylín. Konečné účinky na zdravie sa tým násobia.

 

Zaujímavá obchodná spolupráca s jedinečným a bezkonkurenčným produktom na trhu, ktorý predurčuje Váš úspech. Dôležité informácie a VIDEÁ: http://sk.phyto.cz/video

 

Poteší nás ak sa zaregistrujete pod naše ID SPONZORA – 621239.

Registrovať sa môžete TU ! prvým nákupom štartovacej sady.

Pre každého v našej štruktúre máme ešte naviac mnoho dôležitých výhod.

 

 

 

 

RÔZNE VSTUPY NA SPOLUPRÁCU

 

KATEGÓRIE

 

ĎALŠIE PONUKY