VÝHODY

Naša spoločnosť vytvorila unikátny sociálny program prepojený na tisíc slovenských spoločností a svetových firiem. Nejedná sa o žiadnu pyramídovú hru, ktorú si ľudia neznalí MLM systému – sieťový predaj služieb a tovaru, často mýlia. Úspešne fungujúci už 60 rokov a chránený zákonom v každom štáte. Štatistika potvrdzuje až 60 % tovaru a služieb na svete sa distribuuje týmto spôsobom. Tak fungujú aj maklérske spoločnosti, banky, poisťovne a iné dôležité spoločnosti, kde svetové politické osobnosti, umelci, športovci, vedci a celebrity sú často súčasťou týchto programov. Najbohatší ľudia na svete zbohatli práve týmto systémom, ktorý je unikátny svojou jednoduchosťou a veľkou silou. Bolo napísaných tisíce publikácií od renomovaných spoločností a špičkových odborníkov. Aj tak sa nájdu ľudia, ktorí budú hovoriť, že to je pyramídová hra. To hovoria tí, ktorí nemajú iný argument, len aby niečo povedali. Neberú do úvahy žiadne argumenty ani odborné knihy, kde sa o tom píše, ktoré napísali aj milionári.

 

Vytvárate si firmu vo firme, kde morálne a právne náležitosti berie na seba spoločnosť. Celý vývoj, výrobu a služby, ktoré stoja aj miliardy dolárov za Vás investuje spoločnosť. Vy len ponúknete službu alebo predáte tovar, kde Váš zisk je od 20 % do 50 %. Každý spolupracujúci je ako vaša chodiaca predajňa na celom svete, ktorá Vám otvára ďalšie miesta, kde za ich pomoci dostávate provízie z celkového obratu. Nepotrebujete žiadne drahé priestory, energiu, mzdy, odvody za zamestnancov, ekonomiku a iné vyrieši za Vás spoločnosť. Každý mesiac Vám zasiela vaše provízie, výpisy, podporné programy a vážne vecné odmeny od áut, rodinné domy až po lietadlá, aby ste tento obchod mohli šíriť po celom svete bez hraníc. Okrem toho nepotrebujete živnostenský list a iné, ako sú pôžičky niekoľko desiatok tisíc až niekoľko miliónov, ktoré treba vrátiť aj s úrokmi. Až 60 % firiem skrachuje do dvoch rokov a exekútori Vám zoberú aj posteľ, na ktorej spíte. Takto chcete riskovať? My vám poskytneme unikátne podnikanie bez rizika a ešte pritom pomáhame, aby ste neboli sám vojak v poli. Je hazardom neprijať takúto ponuku !

 

Pri inom podnikaní sa denno denne boríte s konkurenciou a prežitím. S nami ste vo veľkej rodine GOLDEN CLUBU, kde zbohatnete a nikdy nebudete vo finančnej tiesni, stresoch. Pomôžte nám aj sebe vyliečiť najhoršiu chorobu sveta – „CHUDOBU“. Náš program i podnikanie s ním je bez rizika, prináša našim spolupracovníkom desaťtisíce až státisíce korún mesačne BEZ PREDAJA TOVARU, POISŤOVANIA A PODOBNE. V odborných kruhoch i špecialisti v oblasti marketingu ho hodnotia za unikátny a progresívny. Doslova potvrdzujú v praxi náš program už niekoľko rokov za najlepší. Za malý poplatok doživotnej registrácie v našom GOLDEN CLUBE čerpáte výhody a finančné príspevky celý život zadarmo, ktoré nikdy netreba vrátiť. Ak prinesiete ďalšieho klienta za člena klubu dostávate vysoké provízie, aj z práce vašich spolupracovníkov. Získate kapitál na nákup rôznych tovarov a služieb s vysokými zľavami, čo je Váš zisk. Možnosť zhodnotenia vašich príjmov v unikátnych finančných programoch, ktoré fungujú na svete dlhé roky. Vaše peniaze pracujú na silnom celosvetovom finančnom trhu pod dozorom a kontrolou vládnych inštitúcií. Nejedná sa o podobné spoločnosti ako BMG, HORIZONT, AGW, DRUKOS a iné. Práve tieto spoločnosti Vám „ múdri “ ľudia budú pripomínať. Mali by sa pridať k nám, aby si minimalizovali ich straty.

 

Vo svete až 60 % tovaru sa predáva spôsobom od človeka k človeku a medziprovízie z vytvorenia obchodnej siete, kde ďalší tovar predávajú iní alebo si ho kupujú pre seba. Vy z toho máte super príjmy celý život a za veľmi krátku dobu už môžete oddychovať. Za rok - dva práce môžete ísť do dôchodku. Byť v 25 rokoch na dôchodku - byť RENTIEROM je SUPER ! Neriskovali ste žiadne straty a bolestné úvery, ktoré treba vrátiť. Noví podnikatelia majú veľké oči a potom prídu ešte aj o majetok, ktorý im zanechali rodičia a prarodičia. Exekútori Vám zoberú ešte aj posteľ, na ktorej spíte ! Zderú Vás z kože, lebo im zaplatíte neuveriteľné provízie 20 % a za každý list, pokyn, Vám naúčtujú ešte nemalé peniaze zvlášť. Akoby im nestačila tá nehorázna provízia. Všetko je však v medziach zákona aj s týmito rôznymi bludnými poplatkami naviac. Privolali ste si pohromu na celú rodinu, ktorá možno prejde až na vaše deti. Verte ! Viem o čom hovorím! Stalo sa mi to tiež, ale kvôli iným ľuďom ! Ak má niekto dlhy, treba ich vrátiť. To hovorí slušnosť a svedomie. Často však nie je z čoho. Preto sa pridajte k nám a ručím Vám, že za krátku dobu z Vás každého urobím MILIONÁROM ! Mám 25 ročné skúsenosti v rôznom podnikaní. Vytvoril som jedinečný program GOLDEN CLUBU. Nie nadarmo sa hovorí, že chudobní ľudia hľadajú prácu a bohatí vytvárajú obchodné siete v MLM.

 

U nás stačí ponúknuť biznis za pár korún ! Ak aj nebudete pracovať, ale len pri nákupe tovaru a našich služieb získate tisícové úspory pre celú Vašu rodinu. Dostanete 2 šeky na dovolenkový pobyt zadarmo. Anglický jazyk na 10 CD, ktorý bežne stojí 270 € a krásny šperk vysokej hodnoty, ihneď po zaregistrovaní. Ak máte neviazaných 850 € v banke, dostanete za rok - p.a. približne 3 % t.j. 25,5 € za rok. To Vám tak postačí na poplatky za účet a jeho výpisy s 20 % daňou z úroku. Váš úrok z banky je veľká nula ! Ďalšie peniaze za výbery z bankomatov, inflácia a devalvácia Vám denne uberajú na hodnote. Vaše peniaze používa banka na rôzne obchodné svetové transakcie. Nepracujú pre Vás. Vy ste im ich požičali za 3 % ročne a aj tie Vám zoberú na poplatkoch. Každá banka na Slovensku zarobí niekoľko miliárd Sk ročne. Ak si u nich požičiate, tak si od Vás zoberú aj 20 % ročne. Prispievate na veľké platy zamestnancov a miliónové príjmy riaditeľov. Na honosné budovy, autá a veľké odmeny. Páči sa Vám to? Ich služby však potrebujeme. Stále je to lepšie ako u nebankových spoločností.

 

Tendencia našich ľudí je neustále si požičiavať stále viac a viac peňazí. Je im jedno kde. Vidíme to v našich kanceláriách. Klient má 4 pôžičky a chce ešte ďalšiu. Ako má zvládnuť splácanie, keď ledva alebo už vôbec neplatí predošlé. Potom na nás hundrú, keď im ich neschválime pre malú alebo žiadnu bonitu. Hlavná vec, že by chceli všetko a na to si chcú požičať. Vtedy nerozmýšľajú, ako to budú zvládať. Musia mať predsa väčší príjem. Je to hrozné. A tak nevedia kam z konopí. Nehovoriac, že môžu prísť o prácu alebo ochorieť. Potom príde pán exekútor. Nemá pritom ani životnú poistku, ktorá vie dosť vážne pomôcť prekonať rôzne problémy celej rodiny. Najviac pri ťažkých úrazoch alebo smrti, keď sa platia milióny. Zanechá svojho životného druha aj s deťmi v dlhoch a celoživotných problémoch, kde prídu ešte aj o strechu nad hlavou. Je veľmi nezodpovedné nebyť poistený voči sebe, ale najmä voči svojej rodine. Potom je neskoro. Nehovoriac, že si aj šetrí zaujímavé peniaze na druhý dôchodok. Stačí 17 € mesačne. Pôžička je diablovo dielo ! Ak im navrhneme nejakú prácu, nejavia záujem. Oni chcú len pôžičku. Nechápeme ich logiku.

 

U nás Vám dáme možnosť investovať na rôznych svetových obchodoch tam, kde aj banky, ale peniaze budú vážne pracovať len pre Vás. Stačí malá suma, ktorá sa Vám bude následne generovať a zhodnocovať každý deň. V banke dostanete 25,5 € za rok z 850 €. U nás, keď si len objednáte jednu pizzu za 4 €, kde druhá je zadarmo a urobíte to len 6 x do roka, máte naspäť Váš úrok z banky za rok. Najesť sa v reštaurácii so zľavou 30 % s celou vašou rodinou alebo celou firmou je myslím tiež zaujímavé, kde máte okamžitý výnos, ako aj za nákup rôzneho tovaru a služieb. Veľmi ľahko ušetríte 850 € za rok, čo je 100 % výnos !!! Niektorí členovia, najmä pri rekonštrukcii a výstavbe domov, bytov, ušetria niekoľko sto tisíc.

 

Keď prinesiete nového člena vaša provízia je 340 € ihneď. Ak prinesiete klienta na auto je vaša provízia niekoľko desiatok tisíc. Prinesiete 20 žiakov do autoškoly máme pre Vás 70 € za jedného. Predávajte náš tovar alebo ho kupujte so zľavou až 50 %. Nehovoriac o investičných programoch. Dovolenky, víkendy, laptopy, autá a iné ako odmena. Medziprovízie z vašich ľudí. Ak donesiete len 3 členov za mesiac, získali ste 1.020 € + víkendový pobyt zadarmo. Ak oni donesú 3 členov dostanete 3 x 70 €, tak vám zarobili 210 € bez Vášho vlastného výkonu.

 

Po čase budete zarábať stovky, tisíce EUR mesačne len na medziprovíziách. Naši aktívni členovia prinesú do klubu za mesiac 20 ľudí a viac ! Každý deň vyplácame stovky EUR. Nemusíte naháňať ľudí do poistenia, kde provízie musíte vrátiť, ak prestal klient platiť. Nemusíte nasilu niekomu vnucovať tovar. U nás poistenie a vklady do fondov si všetci robia v štruktúrach pod seba, ako im postupne vstupovali členovia. Máte ďalšie veľké provízie a medziprovízie, ako aj z každého tovaru, ktorý si vaši ľudia nakúpia. Všetko ide pekne samo od seba. Každý má na všetko a nenastávajú storná. Koľko je to tisíc % ročne zisku za to, že ste si raz v živote zaplatili doživotné členstvo a tým aj mnoho licencií, ktoré stoja nemalé peniaze ? Vaše peniaze pracujú 24 hod. denne a vaši spolupracovníci Vám ich zhodnocujú ešte svojou prácou. Zistíte, že denne môžete pracovať aj niekoľko sto hodín cez vašich spolupracovníkov v sieti, aj keď deň má len 24 hodín! Vy pritom oddychujete na TAHITI a iní medzitým pracujú na celom svete nielen pre seba, ale aj pre Vás. Podnikanie za 850 € s poplatkom raz v živote !

 

Zamyslite sa !

Váš život je príliš cenný a dôležitý, aby ste ho prenechali náhode. Vystúpte z tieňa, lebo slnko svieti na každého rovnako. Musíte si v živote nájsť svoje miesto. Nežite obyčajný fádny život zo dňa na deň. Ani sa nenazdáte a život okolo Vás prešiel bez úspechu, životného naplnenia. Život má byť vzrušujúci a krásny. Bez peňazí to žiaľ nie je možné. Pripravili sme Vám na Slovensku Americký sen, ktorý sa môže zmeniť v skutočnosť. Je to len na Vás. Každý nemôže byť celebrita a dedič veľkého majetku.

 

Tým si zabezpečíte pohodlný život neustále narastajúceho generovania peňazí

pre celú Vašu rodinu a budúce generácie.

 

NA ZAČIATKU MUSÍTE NIEČO DAŤ, ABY STE MOHLI NIEČO ZOBRAŤ !!!

ZÁKON BOHATSTVA A ÚSPEŠNOSTI.

 

 

 

 

RÔZNE VSTUPY NA SPOLUPRÁCU

 

KATEGÓRIE

 

ĎALŠIE PONUKY